استایل تابستان 1401

تابستان امسال چی بپوشیم

یکی از دغدغه های اصلی انسان امروز این باشد که چگونه ظاهر خود را با زمان هماهنگ نماید و به  اصطلاع  عامیانه، مد روز باشد پیروی از ترند های روز در پوشش به یکی از چالش های انسان مدرن تبدیل شده و ما را درگیر این امر نموده که مرتب استایل و ظاهر خود را با زمان پیش ببرد در این مقاله سعی داریم ترند های روز را برای بهار و تابستان سال 1401 به شما معرفی نماییم.

کیف های کوچک کمری و دستی

یکی از آیتم های پر تکرار در استایل که امسال در شو های بهار و تابستان برند های معتبر دنیا دیدیم استفاده از کیف های کوچک کمری و روی دوشی و دستی است که کامل کننده یک استایل بهار و تابستانه می تواند باشد، این کیف ها به علت کاربری بودن و حمل راحت میتواند انتخاب خوبی به جای کیف های بزرگ باشد.

لباس های سرهمی

یکی از ترندهای بهار و تابستان 1401 سرهمی است. سرهمی یکی از لباس های جذاب و راحتی است که بین مردم نیز بسیار محبوب است و طراحان مد هم این آیتم را در ترندهای امسال قرار داده اند. این لباس ها اغلب گشاد، ویژگی هایی مانند زیپ و جیب‌های بزرگ دارند که یادآور دهه ۹۰ نیزهستند. گاهی هم شبیه لباس‌های کارگران صنعتی هستند که به نوعی پیام قدرت را خاطر نشان می‌کنند. لباس های سرهمی برای میهمانی و حتی روزمره به عنوان لباس زیر مانتو از انتخاب های بسیار جذاب بهار و تابستان امسال است که استایل شما را به یک استایل مد روز تبدیل می کند.

فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

جین

شلوار جین یکی از ملزومات یک استایل زیبا است. جین را می‌توانید برای استفاده‌های روزمره، مهمانی‌ها، دورهمی‌ها، تولد‌ها و … استفاده کنید. جین‌ها در رنگ‌ها و مدل‌های مختلفی به فروش می‌رسند اما چه جینی در تابستان 1401 مد است؟ مدل‌های شلوار و جین‌های راسته‌تر در چند سال گذشته بیشتر مد شده‌اند، اما آن‌ها عمدتا دارای قدهای کوتاه بودند.

استایل تابستان 1401

تابستان امسال ما شاهد مدل‌های تمام قد بیشتری در برش‌های مستقیم و بوتکات خواهیم بود. جین‌های تابستان 1401 راسته‌تر، آزادتر، بلند‌تر و راحت‌تر خواهند بود. اگر می‌خواهید شلوار جین شما راحت، سبک و خنک باشد به دنبال جین‌های راسته‌تر و آزاد‌تر بروید. رنگ‌های روشن برای فصلتابستان مناسب‌تر هستند و استایل شما را شادتر و پر از انرژی نشان می‌دهند. شلوارک های جین کوتاه هم برای خانم ها و هم آقایان از انتخاب های بسیار جذاب برای تابستان امسال است .

لباس های راه راه

پترن های راه راه عمودی و افقی از ترند های اصلی این تابستان است که باید بر اساس فرم اندام آنها را هوشمندانه انتخاب نمایید، اگر قد شما کوتاه است و اندام درشتی دارید بهتر از از پترن های راه راه عمودی استفاده نمایید این آیتم شما را لاغر تر و بلند تر نشان میدهد و اگر اندام شنا لاغر است میتوانید با انتخاب راه راه های افقی خود را خوش اندام تر نشان دهید .

استایل تابستان 1401

شومیز های چهار خانه به جای مانتو

استفاده از پترن های چهار خانه یکی دیگر از ترند های  تابستان امسال است که  محبوب بین آقایان بوده و هست اما امسال شومیز های زنانه چهارخانه با برش ها و یقه های مردانه جز ترند های محبوب تابستانه است که به نوعی نشانه برابری جنسیتی و حس قدرت در زنان است که آن را به جای استفاده از مانتو برای حضور در اجتماع  به یک ترند پر طرفدار برای تابستان امسال تبدیل کرده است.

استایل تابستان 1401

پترن های هاوایی

پترن های با برگ ها،گل ومیوه های گرمسیری که ما آن را به نام هاوایی میشناسیم به صورت چاپ و پترن پارچه از ترند های بسیار پر تکرار شو های بهار و تابستان امسال بوده که لباس شما را به یک لباس کامل ترندی تبدیل می کند  فارغ از جنسیت استفاده از تی شرت ها و پلوشرت هایی با این پترن استایل شما را به یک استایل تابستانه مد روز تبدیل می نماید.

استایل تابستان 1401

ست های جذاب عاشقانه

اگر علاقه دارید که به روز باشید  با شریک زندگی خود ست بزنید استفاده از لباس های ست توسط زوج ها فارغ از هر سنی یکی از ترند های بسیار محبوب تابستان امسال است که نشان دهنده عشق و سلیقه مشترک شما با شریک زندگی خود است که انتخاب جذابی برای حضور در اجتماع و میهمانی ها است .

شلوار های گشاد

شلوار های گشاد یک آیتم پر طرفدار بین خانم ها و آقایان در تابستان امسال است . حس راحتی و خنکی و آزادی عملی که این شلوارها به شما می دهد این ترند را به ترند محبوب این روز ها تبدیل کرده و شما می توانید از این آیتم در استایل های مختلف روزانه و میهمانی استفاده نمایید .

استایل تابستان 1401