استایل روز بارانی 1400

استایل روز بارانی 1400 ، بررسی برنامه هواشناسی قبل از خروج از خانه چیزی است که متأسفانه و یا خوشبختانه مجبور شدیم یاد بگیریم. ما حتی نمی‌توانیم تعداد دفعاتی را که در میان باران گرفتار شده‌ایم، – با لباسی مجلسی – بشماریم! و آن خاطرات خیس شدن کفش و جوراب هنوز در ذهن ما است.

با این حال، فقط به این دلیل که ما اکنون آنقدر باهوش هستیم که انتظار این دوش ها را داشته باشیم، به این معنی نیست که انتخاب چیزی برای پوشیدن آسان تر شده است. قوانینی وجود دارد که باید در نظر داشته باشید:

  • کفش‌های کتانی برزنتی فوق‌ جاذب
  • لباس‌های رنگ‌های روشن
  • لایه‌بندی (ترکیب کاپشن و سویشرت)

به سختی می‌توان ظاهری عالی در روز بارانی ایجاد کرد، به همین دلیل است که ما به سبک خیابانی روی آورده‌ایم. امیدواریم که این معضل نیز حل شود!

برای همین، چند ست لباس زیبا را برای پوشیدن در هنگام باران را پیشنهاد می‌کنیم همراه با نکاتی در مورد اینکه چرا آهن‌ها به کار می‌آیند.

تیپ کلاسیک

فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلاتشلوار جین مورد علاقه شما همراه با نیم بوت، یک انتخاب خوب و مناسب برای یک روز بارانی است. حتا می‌توانید به جای تیشرت, از پیراهن جین استفاده کنید به همراه یک بارانی یا کاپشن.

 

استفاده از رنگ‌های خنثی

یک روز غم انگیز نیاز به لباس روشن و مهمتر از آن ساده دارد. چیزهای برجسته را در کمد خود جست و جو کنید و ترکیبات رنگی را آزمایش کنید. یک جفت نیم بوت با رنگ تیره یا خنثی، می‌تواند مقداری تعادل در استایل شما ایجاد کند. یک شلوار معمولی و تیشرت با رنگ‌هایی مثل سفید، کرم و صورتی به همراه کاپشن زرد رنگ می‌تواند انتخاب مناسبی باشد.

تفاوت را احساس کنید

فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

می‌توانید به کمک اوور کت با دکمه‌های ساختاری، کت و شلوار و چکمه‌های زیپ‌دار، به همراه گذاشتن شلوار در چکمه، می‌توانید یک روز متفاوت را بسازید!

 

چکمه های روز بارانی خود را بیرون آورید

فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات 

برای یک روز بارانی، روی یک جفت چکمه براق، کوتاه و مشکی حساب کنید که اگر خورشید در اواسط روز بیرون آمد، چکمه ی روز بارانی، به چکمه ی معمولی برای یک روز عادی تبدیل شود!

 

کلاه بگذارید!

استایل روز بارانی 1400

به گزینه های جدید فکر کنید. یک کلاه می‌تواند به لباس شما زیبایی بخشد و تیپ پاییزی شما را تکمیل کند. همچنین میتواند در صورتی که از چتر استفاده نمی‌کنید، از موهای شما محافظت کند.