بهار و تابستان 1401 چی مده

چی بپوشم؟ شاید دغدغه خیلی از ما این باشه که چی بپوشیم که ترند باشه، به روز باشه، مناسب فصل باشه و ما را در بهترین حالتی که هستیم نشون بده. شناخت ترند های هر فصل به ما این امکان را میده که به روز ترین استایل فصلی را داشته باشیم. در این نوشته به شما ترند های بهار و تابستان 1401 را معرفی می کنیم.

با ما همراه باشید…

استایل مونوکروم

فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

لباس های سرتا پا یک رنگ از ترند های بسیار جذاب این بهار و تابستان است.

ممکن است شما  فکر کنید سرتاپا یک رنگ لباس پوشیدن خسته کننده باشد اما استایل مونوکروم به هیچ وجه شما را محدود نخواهد کرد و شما می‌توانید یک رنگ را به عنوان رنگ پایه انتخاب کنید و تناژهای تیره تر و روشن تر از آن رنگ را با آن ترکیب کنید و استایل خودتان را بسازید.

پیشنهاد دیگر در این مورد ترکیب بافت‌های گوناگون همچون چرم، جیر، ورنی، پشم، بافتنی، ابریشم، مخمل، کنفی، کتان و … است. به این شکل که هر تکه از لباس‌هایتان را از بافت‌های مختلف براق و مات یا برجسته و صاف انتخاب کنید که در کنار تنوع به شما ظاهری بسیار به روز می دهد.

رنگ های پاستلی زیبا و جذاب

بهار و تابستان 1401 چی مده

 پاستلی های جذاب، در بهار 1401 پوشیدن رنگ های پاستلی روشن بسیار پرطرفدار است. شما می توانید با پوشیدن این رنگ های شاد و زیبا که از شربت های تابستانی (Sorbet) الهام گرفته شده یک استایل شیک و جذاب داشته باشید.

رنگ هایی مثل آبی روشن، نعنایی، یاسی، لیمویی، گلبهی، هلویی و… جزو رنگ های پاستلی برای بهار ۱۴۰۱ هستند که می توانید از پوشیدن آنها لذت ببرید.

جین

بهار و تابستان 1401 چی مده

یکی از ترند های این بهار و تابستان پارچه های پرطرفدار، جین است. یک استایل کژوال مناسب هر سن و سایزی. شلوارها و شلوارک های جین یک انتخاب فوق العاده ترندی برای بهار و تابستان امسال که به شما حس راحتی و به روز بودن خواهد داد.

راه راه و گورخری

بهار و تابستان 1401 چی مده

پارچه های راه راه عمودی، افقی و مورب و راه راه های سیاه و سفید گورخری یکی از ترند های بسیار جذاب بهار و تابستان امسال است که به استایل شما ظاهر ترندی و شیک می دهد.

رنگ های نئونی جیغ و پر انرژی

بهار و تابستان 1401 چی مده

استایل با رنگ های نئونی به خصوص با رنگ زرد، بنفش، قرمز و سبز نئونی از داغ ترین های ترند مد و استایل در بهار 1401 است. اگر علاقمند به رنگ شاد و تند هستید امسال سال شماست. مجموعه بهار و تابستان هالیدی نیز امسال سرشار از این رنگ ها است.

چهارخانه دوست داشتنی

بهار و تابستان 1401 چی مده

پارچه های تارتان و چهار خانه که از زمستان سال گذشته با روند مد همراه شد. جای خود را در بهار و تابستان امسال نیز حفظ کرده و یکی از ترند های جذاب بهار و تابستان 1401 شده است که محدودیتی در رنگ و ست کردن با دیگر لباس های شما ایجاد نمی کند و یک انتخاب دوست داشتنی است .