پاییز 1401 چه رنگی بپوشیم ؟

پاییز 1401 چه رنگی بپوشیم؟ شاید یکی از دغدغه های اصلی طرفداران مد و ترند این باشد که رنگ های ترند هر فصل را بشناسند و لباس های خود را با این آیتم های رنگی ست نمایند. در این مقاله سعی داریم به شما ترندهای رنگی پاییز 2022 را معرفی نماییم. با ما همراه باشید.

زمانی که از رنگ صحبت میکنیم ناخود آگاه تمام فعالان عرصه مد و لباس به سراغ شرکت پنتون می روند و یا به بررسی فشن شو های پاییز و زمستان برند های معتبر عرصه مد جهانی می پردازند. با بررسی این دو آیتم شما می توانید به این نتیجه برسید که کدام رنگ ها در فصل پاییز و زمستان امسال بسیار پرطرفدار و به اصطلاح ترند خواهد بود.

  1. سبز فام و سبز زیتونی
فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

اگر فشن شو های پاییز و زمستان امسال را دنبال کرده باشید یکی از آیتم های رنگی که بسیاری از برند ها به سراغش رفته اند سبز فام و خالص و سبز زیتونی است  دو رنگ جذابی که میتوان آن را با آیتم های خنثی یا رنگ مکملی مثل قرمز و نارنجی به خوبی ست کرد.

  • clay brown
پاییز 1401 چه رنگی بپوشیم ؟

قهوه ای خاکی یا قهوه ای رسی یکی از رنگ های بینظیر و شیکی است که امسال در بسیار برند ها برای فصل پاییز و زمستان مشاهده کردیم. رنگی که به استایل شما ظاهر شیک و لاکچری می دهد و به راحتی می توان آن را با آیتم های مختلف از رنگ های خنثی و شید ست کرد.

  • wine red
فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات
فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

قرمز شرابی رنگ گرمی که برای استایل شما در فصل سرد پاییز گرما به ارمغان می آورد. قرمز نه آن قدر پر جنب و جوش و نه آن قدر کدر و تیره که هم انتخاب مناسبی برای لباس های روزمره می تواند باشد هم برای میهمانی های فصل پاییز و زمستان.

  • Almond milk
فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

از برند جذاب دیور گرفته تا شنل و رالفلارن، پاییز و زمستان امثال به سراغ این رنگ جذاب رفته اند سفید شیر بادامی طیف رنگی از کرم تا سفید است که هیچ وقت جذابیت خود را از دست نمی دهد و به نوعی همیشه مد است. این رنگ  به تنهایی و یا در کنار رنگ های دیگر به استایل شما ظاهری فریبنده و امروزی می دهد  که  هیچ کمد لباسی را نمی توان بدون آن تصور کرد.

  • Mykonos Blue
فروشگاه اینترنتی پوشاک تعطیلات

یکی از جذاب ترین رنگ های سردی که به استایل پاییزی شما حال و هوایی امروزی و جذاب می‌دهد آبی میکونوس است. یک آبی بسیار جذاب و دوس داشتنی که در کنار سفید ، مشکی و حتی نارنجی به شما یک استایل بی نظیر را هدیه می دهد و در پالت رنگی پاییز و زمستان 2022 بسیاری از برند ها جا خوش کرده است .