سوالات متداول

راه های برقراری ارتباط با مجموعه هالیدی به چه صورت است؟

شما میتوانید از طریق تماس تلفنی، اینستاگرام و یا پر کردن فرم تماس با ما ارتباط برقرار کنید. جهت دریافت اطلاعات تماس به صفحه تماس با ما مراجعه نمایید.

آیا قیمت، کیفیت و تنوع محصولات در تمام شعب یکسان است؟

بله قیمت، کیفیت و تنوع محصولات ما در شعب سراسر کشور یکسان میباشد.

آیا امکان تعویض محصولات وجود دارد؟

تعویض کالا در صورت عدم استفاده تا 72 ساعت پس از خرید مقدور میباشد، چنانچه کالای خریداری شده معیوب و یا ایراد کیفی داشته باشد جهت کارشناسی به نزدیکترین شعبه تحویل داده شود.

شرایط اخذ نمایندگی هالیدی به چه صورت می باشد؟

جهت اخذ نمایندگی شما باید از طریق صفحه درخواست نمایندگی فرم مربوطه را تکمیل و برای ما ارسال نمایید. همکاران ما درخواست مربوطه را بررسی نموده و با شما تماس خواهند گرفت. همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 44184918 داخلی 101  تماس حاصل نمایید.

چگونه میتوانم سفار ش خود را پیگیری کنم؟

وضعیت سفارش شما از طریق پروفایل کاربری همواره قابل مشاهده میباشد، پس از ارسال محموله پیگیری سفارش بسته به نوع ارسال محموله میتواند متفاوت باشد، برای این موضوع به پروفایل خود مراجعه کنید و از طریق گزینه پیگیری سفارش، وضعیت سفارش و روش ارسال را مشاهده کنید.

شرایط دریافت اشتراک هالیدی به چه صورت می باشد؟

پس از انجام اولین خرید در هریک از شعب هالیدی در سراسر کشور، همکاران ما در صورت رضایت مشتری اقدام به ثبت مشخصات شما می نمایند. جهت مشاهده شرایط و مزایای اشتراک هالیدی به صفحه شرایط اشتراک هالیدی مراجعه نمایید.