بله ، برای استفاده از تخفیف VIP  باید با همان شماره تلفنی که در باشگاه مشتریان عضو شده اید ثبت نام کنید و سیستم به صورت اتومات تخفیف موردنظر را اعمال خواهد کرد . 

اقلام خریداری شده توسط شما در یک انبار به صورت کامل موجود نبوده و از چند فروشگاه ارسال گردد؛ بنابراین اجناس شما ممکن است به صورت جداگانه اما نهایتا تا 5 روز کاری به دستتان خواهد رسید.

سفارش شما پس از یک روز کاری بررسی شده و مرسوله تحویل شرکت ارسال می گردد و معمولا زمان ارسال آن بین 2 تا 5 روز کاری می باشد.

خیر، امکان تغییر در سفارش وجود ندارد؛ لطفا در هنگام ثبت سفارش در انتخاب خود دقت نمایید.

سفارش شما از طریق کد رهگیری ارسال شده، قابل پیگیری می باشد.

در قسمت تصاویر هر محصول، جدول سایز مخصوص لباس موجود می باشد. شما می توانید لباس فعلی خود را با  جدول سایز بندی مطابقت دهید، سایز مناسب خود را انتخاب کنید.  با توجه به تفاوت نمایش رنگ‌ها در صفحه نمایش دستگاه‌های مختلف، رنگ محصولات در تصویر ممکن است تا ۱۰% با واقعیت متفاوت باشد  .

هزینه ارسال برای شهر تهران و شهرستان ها 350000 ریال می باشد.

در صورت مغایرت در سبد خرید با سفارش تحویلی موضوع را با شماره تماس 44184918 داخلی 129 مطرح فرمایید تا همکاران در اسرع وقت، موضوع را مرتفع نماید.

برای آموزش پرداخت اقساطی از طریق اسنپ پی و تارا به دو به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://www.holiday-tricot.com/snapp-pay/

https://tara360.ir/how-to-buy

تخفیفات از طریق سایت یا پیج اینستاگرام اطلاع رسانی می شوند. در صورتی که شماره تماس شما در باشگاه مشتریان تعطیلات ثبت شده باشد، اطلاع رسانی پیامکی نیز صورت می گیرد.

با هر بار خرید، امتیاز خرید شما به اشتراک شما اضافه می شود برای کسب اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه نمایید.

https://b2n.ir/z06092

در صورت بروز این مشکل با پشتیبانی مجموعه به شماره 44184918 داخلی 129 تماس حاصل فرمایید.

در این صورت مبلغ پرداختی تا 72 ساعت بعد به حساب شما باز گردانده می شود. در صورت عدم بازگشت، با پشتیبانی مجموعه تماس حاصل فرمایید.

خیر، امکان اضافه کردن کالا به یک سفارش نهایی شده وجود ندارد. در صورت تمایل به اضافه نمودن کالا، باید ثبت سفارش مجدد صورت گیرد.